KIM JESTEM?

Cześć! Nazywam się Olga i jestem autorką tego bloga.

Zakładam, że chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Możliwe, że przeczytałeś czytelniku już niektóre z tekstów, więc pewną opinię na mój temat masz wyrobioną. Jeśli tak jest, bardzo się cieszę, bo właśnie po to prowadzę to miejsce. Opisuję tu wszystko takie, jakim je widzę. Staram się, by każdy tekst był autentyczny i szczery.

Teksty, które tu znajdziesz dotyczą kilku obszarów. Poruszam się przede wszystkim po świecie książek. Interesuję się również zdrowym trybem życia, w tym gotowaniem. Czasem najdzie mnie na wpis z kategorii lifestyle, więc i ona znalazła tu swoje miejsce. Smacznego!


Prywatnie: 
Mam 24 lata i od ponad dwóch jestem w szczęśliwym związku małżeńskim. Z każdym miesiącem przekonuję się, że małżeństwo wcale nie oznacza zniewolenia a wręcz odwrotnie. Nasza mała rodzina powiększyła się pół roku temu o kotkę, którą nazwaliśmy Sisi. Jest prawdziwą księżniczką, która nieustannie domaga się noszenia na rękach, drapania po brzuszku oraz kąpieli z bąbelkami. Jest rozkosznym stworzeniem, które tak samo mocno nas rozczula, jak i denerwuje.
 
Wolny czas: 

Jak tylko znajdę wolną chwilę, czytam książki oraz piszę. Literatura jest moim towarzyszem odkąd nauczyłam się czytać, co nastąpiło w wieku lat sześciu. Pierwszą samodzielną książkę przeczytałam jeszcze przed rozpoczęciem nauki w szkole. Czytam wszystko, prawie. Natomiast pisanie pozwala mi rozładować napięcie, poukładać myśli, stale się rozwijać... i zarabiać na życie, co tu ukrywać. Dzięki pisaniu udaje mi się zachować resztki zdrowia psychicznego, co bardzo sobie cenię. Mam jedno, wielkie marzenie, by kiedyś wydać książkę. Nie wiem, czy kiedykolwiek je spełnię. Stawiam przed sobą ogromne wyzwanie, a poprzeczka jest niebotycznie wysoko. Nie wydam jednak nic, co uznam za płytkie lub niedoskonałe. Chcę, by moje dzieło przez pokolenia wyciskało łzy, wywoływało uśmiech i skłaniało do refleksji. 

Zawodowo:
Pasjonuje mnie komunikacja w social mediach, którą zajmuję się z
awodowo każdego dnia. Dosłownie każdego - 7 dni w tygodniu. Praca nie jest dla mnie przykrym obowiązkiem, a bardzo przyjemnie spędzonym czasem. Jestem Social Media Managerem w Connectmedica, Social Media Specialist w serwisie ZnanyLekarz.pl oraz freelancerem.